kiti mokymai

Vidiniai mokymai:

   1. Mokymai viešųjų ryšių specialistams ir įmonės vadovams „Ką reikia žinoti apie žiniasklaidą?“ (mokymų metu lektorius pateiks Jums išsamią analizę apie Jūsų įmonę viešojoje erdvėje ir viešuosius ryšius).
   2. „Pacientų skundų analizė. Sprendimo būdai. Teismų praktika.“ (mokymai skirti: ligoninių, poliklinikų, medicinos centrų bei kitų medicinos įstaigų/įmonių vadovams bei atstovams).
   3. „Kaip pagerinti statybų valdymo procesus IT pagalba.“
   4. „Bendrasis duomenų apsaugos Reglamentas: privalomi dokumentai“.
   5. „Ką reikia žinoti  brokeriui? Nekilnojamojo turto sandoriai. Teismų praktika.“
   6. „Gamybinių įmonių verslo procesų automatizavimo kompleksiniai sprendimai ir jų nauda.“
   7. „Rangos sutarčių sudarymas bei vykdymas.“
   8. „Rangos darbų viešieji pirkimai ir sutartys. Problemos ir aktualijos.“
   9. „Kaip užtikrinti vaiko teises ugdymo/švietimo įstaigoje. Ką privalo žinoti įstaiga ir jos darbuotojai efektyviam ir greitam problemų sprendimui.“
   10. „Mokytojų ir mokinių teisės bei pareigos švietimo įstaigoje. Mokytojo ir įstaigos atsakomybės ribos. Teismų praktika.“
   11. Personalo valdymo mokymai.

  Vidinių mokymų turinys gali būti koreguojamas  pagal Jūsų pageidavimus.

  Neformaliojo profesinio mokymo programos:*

  1. Renginių organizatoriaus mokymo programa:
  Programos aprašymas: Programa skirta suteikti žinių apie seminarų, konferencijų, parodų ir kultūros renginių organizavimą, šias paslaugas teikiančių įmonių veiklą ir jų vykdomų paslaugų spektrą, išmokyti renginių organizavimo pagrindų, supažindinti su renginių pardavimo specifika, jų reklamos pagrindais, išmokyti profesionaliai elgtis ir būti psichologiškai pasiruošus spręsti konfliktines situacijas renginio metu, išugdyti sugebėjimus profesionaliai pateikti renginio organizavimo paslaugas potencialiems pirkėjams, išaiškinti paslėptus bei sukurti naujus renginio pirkėjo poreikius ir pasiekti teigiamus rezultatus. Baigę mokymo programą, dalyviai išmanys seminarų, konferencijų, parodų ir kultūros renginių organizavimo specifiką, mokės sukurti reklaminius naujienlaiškius ir juos siųsti potencialiems pirkėjams, analizuoti pirkėjų reakciją, sugebės sudaryti renginiams tinkamą duomenų bazę, ją pildyti, sudaryti sutartis, renginio reklamos paketus, sėkmingai vykdyti renginių pardavimo veiklą.

  Programos kaina vienam asmeniui: 1200 Eur
  Programos trukmė: 20 d. d., 160 ak. val.

  2. Pardavimo vadybininko telefonu mokymo programa:
  Programa skirta suteikti žinių apie pardavimo telefonu paslaugas teikiančių įmonių veiklą ir jų vykdomų paslaugų spektrą, išmokyti efektyvaus pardavimo pagrindų, supažindinti su telemarketingo specifika, išmokyti profesionaliai elgtis ir būti psichologiškai pasiruošus spręsti konfliktines situacijas pardavimo proceso metu, išugdyti sugebėjimus profesionaliai pateikti paslaugas potencialiems pirkėjams, išaiškinti paslėptus bei sukurti naujus pirkėjo poreikius ir pasiekti teigiamus rezultatus. Baigę mokymo programą, dalyviai išmanys paslaugų pardavimo telefonu specifiką, mokės sukurti naujienlaiškius ir juos siųsti potencialiems pirkėjams, analizuoti pirkėjų reakciją, sugebės sudaryti tinkamą duomenų bazę, ją pildyti ir sėkmingai vykdyti pardavimo telefonu veiklą.

  Programos kaina vienam asmeniui: 1200 Eur
  Programos trukmė: 10 d.d. 80 ak. val.

  3. Meninių keramikos ir porceliano dirbinių kūrimas ir atlikimas:
  Programa skirta suteikti asmenims žinių ir gebėjimų, leidžiančių savarankiškai sukurti ir atlikti meninius keramikos ir porceliano dirbinius, suteikti asmenims žinias apie meniniams keramikos ir porceliano dirbiniams naudojamų medžiagų tipus, savybes ir jų specifiką, suteikti žinių apie meninių keramikos ir porceliano dirbinių atlikimo technikas, perteikti svarbiausias gaminių iš keramikos ir porceliano atlikimo technologijas, išugdyti gebėjimus, būtinus atlikti eskizus kūrybinės idėjos įgyvendinimui, išugdyti gebėjimus, reikalingus sukurti ir pagaminti meninį keramikos ir porceliano dirbinį. Baigę šią programą dalyviai gebės skirti ir įvardinti ypatumus ir technikas, galės kokybiškai atlikti meninius porceliano ir keramikos dirbinius, juos dekoruoti bei glazūruoti.

  Programos kaina vienam asmeniui: 1200 Eur
  Programos trukmė: 15 d.d. 120 ak. val.

  4. AUTOCAD programos pagrindai:
  Ši mokymo programa skirta pradedantiesiems. Mokymo metu dalyviai bus supažindinti su AutoCAD programos parinktimis ir struktūra. Asmenys, baigę programą gebės braižyti grafinius primityvus; įforminti brėžinius pagal LST EN ISO 7200:2005 standartų reikalavimus; atvaizduoti erdvinius objektus plokštumoje; dirbti su AutoCAD programine įranga: kurti, redaguoti brėžinius ir paruošti juos spausdinimui.

  Programos kaina vienam asmeniui: 1200 Eur
  Programos trukmė: 12 d.d. 90 ak. val.

  5. Dizaino grafika. Pagrindai

 1. Programos tikslas – suteikti pagrindinių žinių apie grafinių objektų savybes. Išmokyti kurti ir apdoroti vaizdinę informaciją, perteikti erdvę, perspektyvą, formos ir funkcijos sąryšį. Ugdyti kūrybiškumą. Programos uždaviniai – suteikti pagrindinių žinių apie grafinių objektų savybes; išmokyti kurti ir apdoroti vaizdinę informaciją, perteikti erdvę, perspektyvą, formos ir funkcijos sąryšį; ugdyti kūrybiškumą. Baigę programą dalyviai išmanys Adobe Photoshop ir CorelDRAW programų struktūrą, funkcines zonas, meniu; žinos bazinius grafinio dizaino pagrindus.

 

 1. Programos kaina vienam asmeniui: 1200 Eur
  Programos trukmė: 10 d.d. 80 ak. val.

 

 1. *Baigę programą dalyviai gauna neformaliojo profesinio mokymo pažymėjimus.
  Dėl detalesnės informacijos kreipkitės nurodytais kontaktais arba pildykite užklausos formą ir mes susisieksime su jumis.
 2. El. paštas: info@propartners.lt, mob.tel.: +370 605 21833.VšĮ „Pro partners“ įtraukta į valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą.