Koncertas „Didysis romų ir draugų koncertas“ TARPTAUTINEI ROMŲ DIENAI Balandžio 8 d.

Šis tarptautinis gyvo garso šventinis koncertas – tai unikali dainos ir šokio fiesta, kurioje skambės populiariausi pasaulio kūriniai, atliekami lietuviškai, angliškai, čigoniškai ir rusiškai, akis džiugins uždegantys šokiai ir originalūs kostiumai. Renginį puoš spalvinga scenografija, įvairiaspalviai šviesos efektai, jausmingas Ištvano Kvik balsas ir jo svečių Ingos Valinskienės, Irenos Starošaitės, Žilvino Žvagulio, Katažynos Zvonkuvienės, Vlado Kovaliovo, Aistės Pilvelytės, Rondo, Vytauto Šiškausko, Ellados ir kiti atlikėjai, kurie atliks geriausias čigonų ir savo dainas.
Koncerte dalyvauja Tarptautinių konkursų laureatas, Lietuvoje gerai žinomas čigonų šou teatras „SARE ROMA”, šokių kolektyvai, ROYAL GIUNTER orkestras (Vokietija), atliekantis specialiai šiam koncertui parašytas populiarių dainų aranžuotes, atspindinčias ypatingą šios tautos muzikos pojūtį. Koncerte virtuozišką muzikantų grojimą papildys karštas dainininkų ir šokėjų temperamentas, kuris perteiks aistringą čigonų muzikos sielą.
 Šis koncertas -tai nuostabus, gražius prisiminimus paliekantis vakaras su nevaržoma čigoniška ekspresija ir fantastiška nuotaika.

Koncertas vyks Vilniuje balandžio 8 d. , Compensa salėje, Vilniuje
Events website: http://www.sareroma.com