2018 m. gegužės 25 d. įsigalioja ES bendrasis duomenų apsaugos reglamentas. Jis pareikalaus daug laiko ir resursų iš kiekvienos Lietuvos bendrovės ir įstaigos. Reglamentas nustatys baudas iki 20 mln. Eur arba 4% metinės apyvartos už netinkamą darbuotojų, klientų, partnerių, el. pašto adresų kontaktų, interneto puslapių lankytojų ir kitų asmenų duomenų naudojimą, masinį el. pašto laiškų siuntimą ar neteisėtą vaizdo stebėjimą. Organizacijos turės paskirti ir apmokyti už duomenų apsaugą atsakingą duomenų apsaugos pareigūną arba deleguoti šią funkciją paslaugų teikėjui. Reglamentas pareikalaus atskirti sutikimus dėl duomenų tvarkymo nuo sutarčių. IT sistemoms ir procedūroms bus reikalinga iš anksto atlikti poveikio duomenų apsaugai vertinimą. Reglamentas nustatys daugybę naujų pareigų. Pasiruošimu reglamentui būtina pasirūpinti jau dabar.

Interaktyvus, praktinio pobūdžio seminaras yra orientuotas į asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikiančių įstaigų darbuotojus. Seminaro metu dalyviai galės susidaryti aiškią viziją, kaip tinkamai pasirengti privalomus turėti dokumentus, tvarkant asmens duomenis, bei nusistatyti aiškią dokumentų struktūrą ir jų turinį. Seminaro dalyviai gaus atmintines, kuriomis galės naudotis praktikoje.

PROGRAMA siunčiama susidomėjusiems asmenims.

Lektorė:
Raimonda Joskaudienė-teisininkė, praktikė, ilgametė lektorė, parašiusi ne vieną knygą bei nuolat publikuojanti įvairius straipsnius. Ji yra Lietuvos komercinio arbitražo arbitrė, teismo mediatorė. Lektorė konsultuoja Lietuvos ir tarptautines kompanijascivilinės teisės, darbo teisės, juridinių asmenų steigimo, reorganizavimo, likvidavimo, sutarčių, komercinės teisės ir skolų išieškojimo srityje. Pastaruoju metu lektorė aktyviai veda duomenų apsaugos seminarus Lietuvos įstaigoms bei organizacijoms.

Darbotvarkė
9.30 – 10.00 dalyvių registracija
10.00 – 11.30 mokymai
11.30 – 11.45 kavos pertrauka
11.45 – 14.00 mokymai

Mokymų data, vieta:
2018 m. gegužės 5 d., Ukmergės g. 363 viešbutyje Green Park Hotel Vilnius.

Mokymų kaina:
Kaina: vienam dalyviui 95 eur* + PVM (į kainą įskaičiuota: dalijamoji medžiaga, atmintinės ir dokumentų šablonų rinkinys praktiniam naudojimui, dalyvio pažymėjimas, kavos pertrauka).

*Dalyvaujant daugiau nei vienam atstovui iš tos pačios įstaigos, kiekvienam dalyviui taikoma papildoma 10% nuolaida mokymų kainai!

Galimi vidiniai mokymai.
Yra galimybė atskirai įsigyti tik reikiamų dokumentų rinkinį (dėl detalesnės informacijos kreiptis justina.k@propartners.lt arba tel. 862646350)

registruotis

Registracijos vėliausiai galima atsisakyti likus 2 dienoms iki renginio el. paštu: info@propartners.lt. Vėliau pinigai negrąžinami.

Daugiau informacijos:
El. paštas: info@propartners.lt, mob.tel.: +370 605 21833.

.
VšĮ „Pro partners“ įtraukta į valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą.