Jeigu ruošiatės rašyti paraišką Lietuvos kultūros tarybai arba kitam finansavimui, šie mokymai kaip tik Jums.

Praktiniai mokymai „Sėkminga finansų paieška kultūros projektams“ skirti tiems, kurie kuria ir įgyvendina kultūros vadybos projektus bei ruošiasi pateikti paraiškas šių projektų finansavimui. Mokymų metu aptarsime sėkmingos finansų paieškos sąlygas, analizuosime finansų paieškos koncepcijos metodiką, jos specifiką, partnerių paieškos būdus. Diskutuosime, kaip bendrauti su fondais ir ką būtina žinoti, norint, kad jiems pateiktas paraiškas vainikuotų sėkmė. Praktinių užsiėmimų metu analizuosime finansų paieškos strategijas, sėkmingas finansų paieškos taktikas, aptarsime dažniausiai pasitaikančias klaidas rašant paraiškas, dalinsimės sėkmės patirtimis ir istorijomis.
Mokymus sudaro teorinės ir praktinės užduotys; jie yra skirti kultūros ir meno vadybininkams, norintiems tobulėti finansų paieškos srityje.
Kviečiame dalyvauti visus, siekiančius įgyvendinti savo idėjas, kultūros projektų vizijas paversti realybe surandant finansavimo galimybes.
Manytume, kad seminaras bus naudingas kultūros centrų, muziejų, bibliotekų, galerijų, studijų, kultūros ir meno renginių projektų sumanytojams ir organizatoriams.

Programa

1. Projektas
1.1. Apibrėžimas
1.2. Poreikiai
1. 3. Projekto vizija, misija, tikslai, uždaviniai
Praktinės užduotys, darbas komandose
2. Projekto strategija
2.1. SWOT
2.2. STAR
Praktinės užduotys, darbas komandose
3. Projekto finansų paieškos koncepcija
3.1. Vizija, misija
3.2. Tikslai, uždaviniai
Praktinės užduotys, darbas komandose
4. Projekto partneriai
4.1. Pagrindinės sėkmingos finansų paieškos taisyklės
4.2. Rėmėjai ir fondai
4.3. Bendravimas su ir fondais
4.4. „Laiškai“: kreipimasis, bendradarbiavimas, padėkos; jų etiketas ir reikšmė
4.5. Finansų paieškos etika
Praktinės užduotys, darbas komandose
5. Praktinės užduotys – projekto pabaigimas
Darbas komandose, individualus projekto finansų paieškos koncepcijos ir strategijos aptarimas, paraiškų analizė
6. Projektų pristatymai

Lektoriai:
Dr.Gabrielė Žaidytė,
Kultūros diplomatė Dr. Gabrielė Žaidytė studijavo meno istoriją, filosofiją, muzikologiją bei šiuolaikinę Rytų ir Centrinės Europos istoriją Eichstaett’o katalikiškame universitete Vokietijoje. Baigusi doktorantūrą, studijavo Kultūros vadybą Austrijoje, Olandijoje ir Vokietijoje.
G. Žaidytė įsteigė pirmąją Lietuvoje akademinę, tarptautiniu mastu pripažintą, kultūros vadybos bei kultūros politikos magistratūrinių studijų programą – UNESCO kultūros vadybos ir kultūros politikos katedrą Vilniaus dailės akademijoje ir tapo pirmąja jos vadove.
Kultūros projektų vadybą, kultūros politiką ir finansų paiešką kultūros projektams ji dėstė Austrijoje, Vokietijoje, Gruzijoje ir kt. Buvo ilgametė Lietuvos kultūros atašė Ukrainoje, Gruzijoje ir Vokietijoje. G. Žaidytė yra Europos kultūros parlamentarė, knygų bei straipsnių apie kultūros vadybą, kultūros politiką ir kultūros diplomatiją autorė ir sudarytoja.
G. Žaidytė yra parengusi ir įgyvendinusi per kelis šimtus įvairių formatų Lietuvos kultūros pristatymų įvairiose šalyse, sukūrusi ir koordinavusi tarptautinius kultūros projektus bei platformas, įgyvendinusi ir konsultavusi daugiašalius bei dvišalius kultūros projektus, buvusi ekspertų komandos nare įvairiuose kultūros fonduose.

Edmundas Žalpys, Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto lektorius, asociacijos Lietuvos festivalių aljansas prezidentas, kultūros projektų ekspertas ir konsultantas.

Darbotvarkė:
10.45 – 11.00 dalyvių registracija
11.00 – 12.30 mokymai
12.30 – 12.45 kavos pertrauka
12.45 – 15.00 mokymai

Mokymų data, vieta:
2018 m. vasario 1 d., Vilnius

Mokymų kaina:
Vienam dalyviui 75 Eur.
Užsiregistravusiems iki sausio 23 d. kaina 65 Eur.
Vietų skaičius ribotas.

Registracijos vėliausiai galima atsisakyti likus 2 dienoms iki renginio el. paštu: info@propartners.lt. Vėliau pinigai negražinami.

Daugiau informacijos:
El. paštas: info@propartners.lt, mob.tel.: +370 605 21833.

registruotis

.
VšĮ „Pro partners“ įtraukta į valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą.