Auditoriui: kad darbo tikslas būtų aiškesnis
Užsakovui: kad lūkesčiai būtų išpildyti

Mokymų data, vieta:
2018 m. sausio 30 d., Vilnius, VU Kairėnų botanikos sodas

Sėkmės istorija. VU Kairėnų botaniko sodo administracinio ir laboratorijų korpuso rekonstrukcija.

VU Kairėnų botaniko sodo direktorius Dr. Audrius Skridaila pristatys rekonstruoto korpuso sprendimų priėmimo ir rekonstrukcijos eigą bei rezultatą, kurį galėsite įvertinti patys.
Ekskursija rekonstruotame pastate.
VU Botanikos sode 2016 m. rekonstruotas administracinis/laboratorinis pastatas – daugiafunkcinis centras, gavęs Žaliojo pastato vardą. Tai kol kas vienintelis pastatas Lietuvoje su vertikaliu apželdinimu, išsiskiriantis konstrukcinių ir techninių-energetinių sprendimų įvairove.
Pastato stogą puošia apžvalgos aikštelė su žaliuojančių medžių ir krūmų oaze, prie jo prisišliejęs šiltnamis aprūpintas modernia įranga, skirta augalų mikrodauginimuo, tyrimams ir eksperimentams. Už vertikalaus apželdinimo technologiją šis projektas 2017 m. buvo įvertintas pirmąja vieta Europos sodų asociacijos European Garden Association – „Natur im Garten“ organizuotame ekologinės sodininkystės konkurse.
Seminaro dalyviai galės apžiūrėti pastatą ir sužinoti techninių-energetinių sprendimų detales.

VGTU lektorė Dr. Rūta Mikučionienė pakomentuos šio pastato energetinius poreikius ir konkrečiai šiam pastatui įgyvendintas priemones, o taip pat, pristatys temas:
– Pastatų energijos vartojimo auditas – sėkmingas rekonstrukcijos rezultatas. Galimybių studijos ir energijos vartojimo audito ribos ir jungtys;
– Atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimas Lietuvos viešuosiuose pastatuose.
Pavyzdžiai ir galimybių vertinimas.

10.30 – 11.00 Pasitikimo kava. Dalyvių registracija.
11.00 – 12.30 Mokymai
12.30 – 13.15 Pietūs
13.15 – 15.00 Mokymai

Lektoriai:
Dr. Rūta Mikučionienė, Energetikos ir termoinžinerijos mokslų daktarė, VGTU lektorė, Lietuvos viešosios paskirties ir daugiabučių pastatų energijos vartojimo audito darbų, galimybių studijų ruošimo, pastatų energinio naudingumo sertifikavimo vertinimo vadovė, tarptautinių konferencijų pranešėja, daugelio mokslinių straipsnių autorė, bendradarbiaujanti energinio efektyvumo ir pastatų atnaujinimo tema su portalu Delfi, žurnalu „Structum“.

Dr. Audrius Skridaila, VU Botanikos sodo direktorius, 2016 m. rekonstruoto administracinio/ laboratorinio pastato – daugiafunkcinio centro su vertikaliu apželdinimu investicinio projekto įgyvendinimo organizatorius.

Mokymų kaina:
Vienam dalyviui 75 Eur.
Užsiregistravusiems iki sausio 23 d. kaina 60 Eur.

Registracijos vėliausiai galima atsisakyti likus 2 dienoms iki renginio el. paštu: info@propartners.lt. Vėliau pinigai negražinami.

Daugiau informacijos:
El. paštas: info@propartners.lt, mob.tel.: +370 605 21833.

registruotis

.
VšĮ „Pro partners“ įtraukta į valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą.